Sedat Doğan'dan şoke eden İrem Derici itirafı!

Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan Cengiz Semercioğlu'na şoke eden bir itirafta bulundu.

Magazin

Sedat Doğan'dan şoke eden İrem Derici itirafı! 2013 yılında Işın Karaca'yla evliliğini bitiren Sedat Doğan, Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu'yla röportaj yaptı.

EVLENME TEKLİFİ ETMİŞ
Sedat Doğan, Işın Karaca'dan boşanmasının ardından İrem Derici'yle ilişki yaşamaya başlamıştı. Doğan, ünlü şarkıcıyla ilgili şoke eden bir itirafta bulundu. İşte o itiraf;
"Biz İrem’le İtalya’ya tatile gittik. Tekneyle Venedik’e geçerken İrem şampanya çıkardı ve “Ulan benimle evlen” dedi. Ben dedim ki “Lan ben seninle evlenmez olur muyum? Tabii ki evlenirim. Ama durumlar çok karışık.” O da “Allah senin belanın versin” diyerek şişeyi fırlattı. 2-3 gün böyle kaos geçti. Türkiye’ye döndükten sonra Işın, televizyonlara çıkmaya başladı, biz de ayrıldık. Benim öfkemde de hep şu vardı: Yahu kadın madem barışmayacaktın, bıraksaydın ya beni. Ben İrem’le evlenecektim, belki çocuklarımız olacaktı. İrem de sonra gitti, bana inat Venedik’te aynı yerde ilk eşi Rıza Esendemir’e evlenme teklifi etti. Sonra onlar da ayrıldı... Kızın da hayatına dokundu."

İrem Derici'den olay yorum:

İrem Derici'den olay yorum: "Kucağına mı oturayım?"

Bunlarda ilginizi çekebilir: