SEDA'YA DESTEK ÇIKTI!

NÜKHET DURU, SEDA SAYAN'IN EVLİLİĞİNE DESTEK ÇIKTI VE 'KENDİNİ TAŞIYABİLECEK BİRİNİ BULDUKTAN SONRA YAŞIN NE ÖNEMİ VAR Kİ!' DEDİ..

Magazin

SEDA'YA DESTEK ÇIKTI! Nükhet Duru, Seda Sayan'ın kendinden 23 yaş küçük bir erkekle evlenmesiyle ilgili olarak, 'Erkek cinsi belli bir yaştan sonra kendini bırakıp yaşlanmaya çok müsait davranıyor. 40'tan sonra göbekleniyor, saçları dökülüyor. Hayata sıkı sarılmış, ekonomik özgürlüğü olan kadınların da böyle erkeklere tahammülü yok.

Şimdi Seda Sayan kendini taşıyabilecek, aynı enerjiyi yakalayabileceği yaşıtı bir adam bulsa neden hayır desin ki? Dünyada da bu böyle. Demi Moore bakın, Bruce Willis'e bakın... Bruce yaşlılığı kabul etmiş, kirpiklerine kadar beyazlamış bir adam. Demi Moore ise genç kız gibi. Haklı olarak anlaşabileceği bir adamla yani Ashton Kutcher'la birlikte. Kime ne? 'Alan razı veren razı. Herkese ne oluyor kavanoz ağzı' derler... Erkeklerin yaş farkı gözetmediği bir dünyada neden kadınlar için bu sorun oluyor anlamıyorum. Kendini bırakmış erkek kadının hoşuna gitmiyor artık. ' dedi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: