SEDA'YI ÖRNEK ALIYOR

Genç ve güzel şarkıcı Yeşim Erçetin ileride Seda Sayan gibi iyi bir ses sanatçısı, çok iyi bir televizyon programcısı ve mutlu bir yuva kurmak istediğini söyledi…

Magazin

SEDA'YI ÖRNEK ALIYOR Stüdyoda ikinci albümü için harıl harıl çalışan ve aynı zamanda Etilerde sahne alan Yeşim Erçetin yaptığı röportajlarda “Daha çok yolun başındayım. Müzik adına öğrenmem gereken çok şey var. Bunun için çok ama çok çalışıyorum” diyen Yeşim Erçetin en beğendiği sanatçının Seda Sayan olduğunu söyledi.

Etiler’de sahne performansı öncesi gazeteci arkadaşlarla sohbet eden Yeşim Erçetin “Seda Sayan kaç yıldır sabah programlarının lokomotifi halinde. İşine çok önem veriyor. Ekranda ki duruşu çok özel . Gerçek bir sultan. Kim Onun gibi olmak istemez ki? Türkiye’nin en çok izlenen programını yapıyor. Festivallerde özel geccelerde O sahne alıyor.Çok mutlu bir evliliği var.Başka ne isteyebilir ki insan. Benim onun gibi olmam için kırk fırın ekmem yemem lazım. Kolay değil bir Seda Sayan olmak. O bizlerin gelmek istediği yerde yıllardan beri yıkılmadan duruyor” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: