Sedef Avcı "Begüm" oluyor!

Atv’de, başrollerini Sedef Avcı, Necip Memili, Berk Erçer’in paylaştığı, çarpıcı öyküsü ile çok konuşulacak dizi “Bedel” izleyicisiyle buluşuyor …

Magazin

Sedef Avcı "Begüm" oluyor! Yapımcılığını NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç var, senaristleri ise Özgür Evren Heptürk, Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt.


Sedef Avcı ‘‘Bizim çok içimize sinen bir proje oldu. Begüm karakteri sakin uysal biri ama kocasının onu kumarda kaybetmesi muhakkak bir değişim getirecektir diye düşünüyorum. Açıkcası sonrası bizede sürpriz... Güçlü bir hikaye, umarız seyircide izlerken bizimle aynı heyecanı paylaşır’’ dedi.


İlk önce basınla tanışan ‘‘Bedel’’ dizi ekibi Necip Memili’nin şakalarıyla şenlendi...

29 Ocak Perşembe saat 20.00 da atv ekranlarında başrollerini Necip Memili, Sedef Avcı, Berk Erçer gibi birçok başarılı oyuncuların yer aldığı ‘‘Bedel’’ dizi oyuncuları senaryonun sürprizini bozmadan hem ipucu verdiler hem de heyecanlarını paylaştılar.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: