SEDEF'İN EN ZOR ROLÜ

Sedef Avcı, en zor rolünü "Yaprak Dökümü"nde oynadı. Eşi Kıvanç Kasabalı'nın canlandırdığı Cem öldü, Avcı'da Cem'in kız kardeşi rolünde cenazeye katılıp gözyaşı döktü.

Magazin

SEDEF'İN EN ZOR ROLÜ Kız kardeşi rolünde

“Yaprak Dökümü”, önceki akşam ekrana gelen bölümüyle izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Kıvanç Kasabalı’nın canlandırdığı Cem, yaşananlara daha fazla dayanamadı ve kalp krizi geçirerek hayata veda etti. Arkasında telafisi olmayan bir acı bırakan genç adamı son yolcuğuna sevenleri uğurladı. Cenaze sahnelerinde ise gözler, Cem’in eşini oynayan Fahriye Evcen’den çok, kız kardeşi rolündeki Sedef Avcı’daydı.

Yine zirveye oturdu

Sedef Avcı, daha önce de birkaç bölümünde oynadığı “Yaprak Dökümü”nde bu kez en zor rolü için kamera karşısına geçti. Ondan istenen, Cem’in tabutunun başında gözyaşı dökmesiydi. Yıllardır Kasabalı ile mutlu bir evlilik sürdüren Avcı, o sahnelerin kendisini zorladığını söyledi: “Bu sahnede rol almak insanı tabii ki ürpertiyor, gerçekten çok zordu.” Öte yandan “Yaprak Dökümü”, bu bölümüyle de reyting sıralamasında zirveye oturmayı başardı. Dizi, AB ve Tüm Kişiler’de günün en çok izlenen programı oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: