Sefa Altın’dan ikinci single: USTA

Arabesk müzik dinleyicilerinin yakından tanıdığı genç yetenek Sefa Altın, ikinci single’ı “Usta”yı yayınladı. Söz ve müziği Altın’a ait çalışma, MGM Müzik etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.

Kültür-Sanat

Sefa Altın’dan  ikinci single: USTA 1995, Almanya doğumlu Sefa Altın, küçük yaşta başlayan müzik tutkusunun peşini hiç bırakmadı. Genç yaşında eğlence mekanlarında sahneye çıkmaya başlayan Altın, ilk single’ı “Gülbahçem”i 2018 yılında yayınladı. Arabesk müzik sevenlerin büyük beğenisini kazanan Sefa Altın, ikinci single’ında da yine söz ve müziği kendisine ait bir eseri yorumladı. “Usta” adlı çalışma, MGM Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayına girdi.

BELGRAD ORMANI’NDA KLİP

Düzenlemesini Kenan İpin ve Burç Şensesli’nin yaptığı “Usta” şarkısının klibi, Halil Kazar’ın yönetmenliğinde çekildi. Sefa Altın, çekimler için başta Belgrad Ormanı olmak üzere İstanbul’un en güzel manzaralı mekanlarında kamera karşısına geçti. Klip, Netd Müzik platformunda müzikseverlerle buluştu.

KİMSEYE RAKİP DEĞİLİM

Arabesk müzikteki boşluğu kendine has tarzıyla doldurmaya hazırlanan ve dinleyici kitlesini günden güne genişleten Sefa Altın, “Müzikte kimseye rakip değilim. Kendi yorumum ve tarzımla uzun bir yol yürümek istiyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: