'Sefirin Kızı' ne zaman başlayacak?

Engin Akyürek hayranları 'Sefirin Kızı' diziyle ilgili her hangi bir paylaşım yapılmamasına karşı tepkilerini sosyal medyadan dile getiriyor. Merakla beklenen diziden detayların yakın zamanda izleyiciyle paylaşılması bekleniyor.

Dizi Galeri

'Sefirin Kızı' ne zaman başlayacak? Yeni sezon açıldı. Yeni başlayacak dizilerden haberler peş peşe gelmeye başladı. Tolga Sarıtaş geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada rol alacağı 'Ferhat ile Şirin' dizisinin çekimlerinin önümüzdeki hafta başlayacağını açıkladı. 'Kurşun' dizisinden ilk görüntüler yayınlandı. 'Kuruluş Osman' görücüye çıktı. Geriye bir tek 'Sefirin Kızı' kaldı.

'Sefirin Kızı'na yeni bir oyuncu daha katıldı!

'Sefirin Kızı'na yeni bir oyuncu daha katıldı!Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak olan Sefirin Kızı'ndan haber alınamaması diziyi bekleyenleri telaşlandırdı. Engin Akyürek hayranları dünyanın dört bir yanından sosyal medyada mesajlar atarak dizinin akibetini sormaya başladı. "Sefirin Kızı ne zaman başlayacak?" sorusunu soranların sayısı giderek artmaya başladı.

Neslihan Atagül'e Zeyna benzetmesi!

Neslihan Atagül'e Zeyna benzetmesi!Edindiğimiz bilgiye göre 'Sefirin Kızı'nda hazırlık aşamasının sonuna yaklaşıldı. Diziden yeni bilgilerin yakında paylaşılması bekleniyor. Star TV'de yayınlanacak olan Sefirin Kızı'nde Engin Akyürek, Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandıracak.

Engin Akyürek, Sefirin Kızı'ndan ne kadar kazanacak?

Engin Akyürek, Sefirin Kızı'ndan ne kadar kazanacak?

Bunlarda ilginizi çekebilir: