Şehir Tiyatroları'nın yeni oyunu “Ben çağırmadım”!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları,Noel Coward’ın yazdığı,ReşihaVafive Vasfi Rıza Zobu’nun çevirip usta yönetmen Engin Gürmen’in yönettiği Ben Çağırmadımadlı oyunu bu hafta seyirciyle buluşturuyor.

Kültür-Sanat

Şehir Tiyatroları'nın yeni oyunu “Ben çağırmadım”! Oyun, 5 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 20.30’da Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde gerçekleşen ilk gösteriminde seyircisinin büyük beğenisini kazandı.

Oyunun konusu;
Yazacağı yeni romana konu arayan Mithat, o akşam yakın dostlarını ve doğaüstü yetenekleriyle etrafta ün salmış Madam'ı akşam yemeğine davet eder. Mithat'ın amacı hem mesleğine dair biraz gözlem yapmak hem de misafirleri ile keyifli bir akşam geçirmektir. Ancak işler hiç beklenmedik bir şekilde ilerler. Mithat ve karısı Leyla için, o akşamdan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Dramaturgisini Özge Ökten’in, sahne tasarımınıEmra Albayrak Şahin’in, kostüm tasarımını Aysel Doğan’ın, ışık tasarımını Murat Selçuk’un, efektlerini Kadir Arlı’nın yaptığı, fotoğraflarını Nesrin Kadıoğlu’nunçektiği oyunda;Neşe Ceren Aktay, İrem Arslan, Tolga Yeter, Engin Gürmen, Betül Kızılok Bavli, Pelin Budak ve Aslı Seçkin rol alıyor.


Oyun, 5-8 Nisan 2017 ve 12-15 Nisan 2017 tarihleri arasında Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde, 26-29 Nisan 2017 ve 3-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’ndeseyirciyle buluşacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: