Şehmus, Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi

Kısmetse Olur'da bugün yayınlanan yeni bölümde, Şehmus Yağmur'a fiziksel şiddete teşebbüs nedeniyle programdan diskalifiye edildi.

Magazin

Şehmus, Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi
Kanal D'de yayınlanan "Kısmetse Olur"da sular durulmuyor!

Kısmetse Olur 4 Nisan 2017'de yayınlanan bölümünde Tuğçe ve Yağmur arasındaki tartışma giderek büyümüştü. Gelin adaylarının Tuğçe'nin üstüne gittiğini gören Emre, duruma müdahale etmişti Yağmur'la bire bir tartışmaya giren Emre Şehmus'un tepkisiyle karşı karşıya kalmış ve ortam bir anda gerilmişti. Önceki gün programda Yağmur'la tartışan damat adayı Şehmus, program çıkışında da tartışmaya devam etti.

Bugünkü bölümde ise bu tartışmanın yayından sonra da devam ettiği ortaya çıktı. Onu sakinleştirmeye çalışan gelin adayı Yağmur'a sözlü şiddet uygulayan ve sonrasında da fiziksel şiddete teşebbüs eden Şehmus hakkında karar verildi.

Eve bir haber vermek için girdiğini ifade eden Seda Akgül, yayın sonrasında Şehmus'un fiziksel şiddette bulunmaya çalıştığını söyledi ve damat adayının görüntülerini ekrana yansıttı.

Görüntülerin hepsini veremeyeceklerini belirten Seda Akgül, tanıma yolunda olduğu gelin adayı Yağmur'a fiziksel şiddette teşebbüs etmeye çalışan Şehmus Yücel'in diskalifiye edildiğini açıkladı.

Programın sunucusu Seda Akgül, Şehmus'un bu davranışından sonra bir daha "Kısmetse Olur" evinde olamayacağını söyledi.

ŞEHMUS YÜCEL KİMDİR?

İlk olarak Gözüm Sende programıyla tanınan Şehmus Yücel, 1992 yılında doğdu. 3 erkek kardeşi bulunan genç damat adayı, lokanta işletmeciliği yapıyor. Geleneklerine bağlı olduğunu ve annesi Emine Hanım'ın onayının önemli olduğunu dile getiren Şehmus Yücel, Gözüm Sende programında nazlı kızlardan hoşlanmadığını belirtmişti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: