"ŞEHRAZAT"I YAKINDAN GÖRMEK PAHALIYA PATLADI!

Güzel oyuncu Bergüzar Korel'i sette ziyaret eden il başkanı partisinden ihraç edildi...

Magazin

"ŞEHRAZAT"I YAKINDAN GÖRMEK PAHALIYA PATLADI! Bosna-Hersek'te büyük beğeniyle izlenen "1001 Gece" dizisinde "Şehrazat" rolünü canlandıran Bergüzar Korel'i ziyaret eden Sosyal Demokrat Parti (SDP) Cazin İl Başkan Yardımcısı partisinden ihraç edildi. Bosna-Hersek'in Cazin kentinde SDA-A partisinin yönetimde bulunduğu belediye tarafından, 25-27 Kasım'da İzmir'in Urla ve Çeşme Belediyesini ziyaret etmek, ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek amacıyla gezi düzenlendi. Geziye SDA-A partisinin yöneticileri ile SDP Cazin İl Başkan Yardımcısı ve Cazin Belediye Meclisi üyesi Yasmin Abdagiç de katıldı.


Alınan bilgiye göre, Çeşme ve Urla Belediyesini ziyaret eden heyet, Bosna-Hersek'te büyük bir hayran kitlesi bulunan "Binbir Gece" dizisinin başrol oyuncusu Bergüzar Korel'in başka bir dizinin çekimi için Urla'da bulunduğunu öğrendi. Bunun üzerine filmin setine giden heyet, Bergüzar Korel'le fotoğraf çektirdi ve bir süre sohbet etti.


Heyetin Bosna-Hersek'e dönmesinden sonra SDP yöneticileri, İzmir'e giden ve Bergüzar Korel'le fotoğraf çektiren Yasmin Abdagiç'i önceki gün partiden ihraç etti. Abdagiç'le ilgili alınan karara tepki gösteren aynı partinin Cazin Belediyesi meclis üyeleri Azra Bayriç ve Hakiya Samarciç de SDP'den ihraç edildi. Yasmin Abdagiç, partisinin aldığı kararla ilgili olarak şu anda açıklama yapmayacağını kaydetti.


Bu arada SDP ile SDA-A yöneticileri arasında bir süredir Cazin'de sorun bulunduğu, Yasmin Abdagiç'in de bu partinin öncülüğünde düzenlenen bir organizasyonla İzmir'e gitmesinin ihracında önemli etken olduğu öne sürüldü. Öte yandan Bosna-Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan'da özel televizyonlarca gösterilen ve büyük beğeniyle izlenen "Binbir Gece" dizisi sayesinde İstanbul'a bu ülkelerden özel şirketler tarafından turlar düzenleniyor. Bazı şirketler, İstanbul turları reklamlarını "Şehrazat ve Onur'un yaşadığı İstanbul" sloganıyla veriyor.Medyaradar
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: