ŞEHRE ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran 'Lost' dizisinin Sawyer'ı Josh Holloway, reklam filmi çekimi için geldiği İstanbul'da, Star Ana Haber Bülteni'ne konuk oldu.

Magazin

ŞEHRE ÖVGÜLER YAĞDIRDI Uğur Dündar'ın sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, röportaj boyunca İstanbul'a övgüler yağdırdı ve 'Bu kentin ne kadar güzel olduğunu görünce şaşırdım' dedi.

ORTAMDA BİR ELEKTRİK VAR

Holloway, İstanbul'a dair ilk izlenimleri hakkında şunları söyledi: 'Kentin coğrafi yapısından çok etkilendim. Ne kadar güzel olduğunu görünce şaşırdım. İnanılmaz gerçekten... Eski mimariyle modern yapıların örtüşmesi çok hoşuma gitti. Hem ortamda hem de insanlarında bir elektrik var. Burada olmaktan çok memnunum.'Lost dizisinin Sawyer'ı Josh Holloway, reklam filmi çekimi için geldiği İstanbul'da, Uğur Dündar'ın sorularını yanıtladı. İstanbul'a hayran kaldığını anlatan oyuncu, 'Bu kentin ne kadar güzel olduğunu görünce şaşırdım' dedi.

Star Ana Haber Bülteni'nde Uğur Dündar'ın sorularını yanıtlayan Josh Holloway, İstanbul'a dair ilk izlenimleriyle ilgili şunları söyledi: Bu kentin coğrafi yapısından çok etkilendim. Ne kadar güzel olduğunu görünce de biraz şaşırdım. İnanılmaz gerçekten... Özellikle eski mimariyle modern yapıların birbirleriyle örtüşmesi çok hoş... Hem ortamda hem de insanlarında bir elektrik var. Dolayısıyla burada olmaktan çok memnunum.'

Dündar'ın dizideki güzel kadınların evde eşi ile problem yaratıp, yaratmadığı ile ilgili sorusunu yanıtlayan Holloway, 'Güzel kadınlar her zaman tabii takdir görüyorlar. Ben de kimi zaman çaresiz romantik olabiliyorum. Ben de eşime aşık olmuştum zamanında. Tabii bunu inkar edemezsiniz. Filmler yapılıyor aşkla ilgili, şarkılar yazılıyor. İnkar edemiyorsunuz, ben de inkar edemiyorum ve etmeyeceğim zaten' dedi.

LOST'UN SENARİSTLERİ ÇILGIN

Kendisinin de 'Lost' dizinin bir hayranı olduğunu anlatan yakışıklı oyuncu, senaryonun çekimlerden bir-iki gün önce kendilerine geldiğini ve ne olacağını ancak o zaman öğrenebildiklerini belirtti. Dizinin senaristlerini 'çılgın' olarak tanımlayan Holloway, 'Bu insanlar gerçekten çok çılgın. Ben de dizinin bir hayranıyım ve kafam karışmış durumda. 'Neler oluyor' diye bazen ben bile soruyorum. Çok çılgın bir felsefeleri var, ama 2 sezon daha olacak. Bu sezondan sonra 32 bölüm daha olacak' diye konuştu. Holloway, dizinin Amerikan tarihinde bugüne kadar görülmedik şekilde büyük bir popülerlik kazandığına dikkat çekti. Uğur Dündar, Sawyer'ın dizideki diğer karakterlere lakap takmasını hatırlattı ve 'Siz kendinize nasıl bir lakabı yakıştırırsınız?' diye sordu. Josh Holloway, çekimlerde bir kişiye taktığı lakap sonrasında senaristlerin bunu senaryoya dahil ettiğini hatırlattı ve kendisine bir lakap takmak istese 'serseri' lakabını tercih edebileceğini sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: