ŞEHVET UYANDIRICI ÖZELLİĞİ VAR

Platin ve Grammy Ödülü sahibi dünyaca ünlü sanatçı Lady Gaga ürettiği ilk parfümünü Türkiye'de de satışa sunuyor.

Magazin

ŞEHVET UYANDIRICI ÖZELLİĞİ VAR Lady Gaga’nın “, karanlık bir kalbe sahip güzel bir görünüm” olarak tanımladığı parfümün üretiminde kullanılan yenilikçi teknoloji, parfüm endüstrisinin tüm normlarını ve standartlarını geride bırakıyor. LParfüm, tende leke bırakmayan ve hava ile temas ettiğinde diğer parfümler gibi görünmez olan ilk “siyah renkli” parfüm olarak dikkat çekiyor. Lady Gaga, parfüm şişesini Nick Knight ile birlikte tasarlarken, fotoğraf çekimini de ünlü fotoğrafçı ünlü yönetmen Steven Klein ile gerçekleştirdi. Lady Gaga’nın kendisine ait olan Haus Laboratories’te Coty işbirliğiyle üretilen parfüm, sanatçının yaratıcılığını sergileme konusunda gerçekleştirdiği en yeni atılım olarak görülüyor.

Parfümün karanlık, şehvet uyandırıcı ve hafif olmak üzere üç temel özelliği bulunuyor. Parfümün karanlık olma özelliği 18. yüzyıldan bu yana kadınlar tarafından kullanılan ölümcül Bellâdonna (güzelavrat otu) bitkisinden esinleniyor. Şehvet uyandırıcı özelliğini ise bal damlası özü, safran ve kayısı nektarından alıyor. Ürünün hafif olması da mükemmelliği çağrıştırıyor. Kaplan orkidesi & yasemin özünden oluşan zengin bitkisel katmanı zamandan bağımsız güzelliği nesnelleştiriyor. Tüm özellikler bir araya gelerek bitki ve meyve özlü bir parfüm ortaya çıkarıyor. Güzelavrat otu, diğer tüm bileşenleri gölgede bırakarak parfüme özellik kazandıran en önemli bileşenin başında geliyor.

fotoğraflar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: