Şehzade Mehmet, 3 kızla birden yakalandı

"Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Şehzade Mehmet'i Gürbey İleri, eğlendiği üç kızla birlikte gecce kulübünde mahsur kaldı.

Magazin

Şehzade Mehmet, 3 kızla birden yakalandı Son dönemde oyunculuğu kadar, çapkınlıkları ile de gündemde olan ve paparazilere yakalanınca Ezgi Eyüpoğlu ile süregelen ilişkisi noktalanan yakışıklı oyuncu Gürbey İleri, önceki gecce üç kız ile birlikte Asmalımescit'te bir barda sabahladı. Yaklaşık 4 saatlik eğlencenin sonunda mekândan ayrılacakken kapıda gazeteciler olduğu öğrenen İleri, yaklaşık 1,5 saat kız arkadaşları ile birlikte mekânda durum değerlendirmesi yaptı.

Gazetecilerin gitmesini beklerken mekân görevlilerinin kapatıyoruz uyarısında bulunmasıyla ilginç bir planı devreye sokan İleri ve arkadaşları, mekânı ayrı ayrı terk ederek dikkat çekmemeye ve kaçmaya çalıştılar. O gecce tanıştığı kız arkadaşlarını içeride bırakıp dışarıya yalnız çıkan oyuncu, hızla bir taksiye binip uzaklaşırken, hedef şaşırtmak istedi. Ancak planı untutup kendisinden hemen sonra kapıda görünen Gürbey'in kız arkadaşları, deyim yerindeyse bir çuval inciri berbat ettiler.

foto...

Mekan kapısında birbiri ardına patlayan flaşlarla neye uğradıklarını şaşıran kadınlar ilk şoku atlattıklarında çareyi birbirlerine sarılıp yüzlerini gizlemekte buldu. Gazetecilerin yoğun soruları karşısında iyice bunalan kızlardan biri, "Ne olur yapmayın, abim duyarsa beni keser. Vallahi yeni tanıştık"' derken, diğer bir kızlar ise yüzlerini gizleyerek, "Bizim onunla bir ilişkimiz yok, biz öğrenciyiz. Bırakın bizi gidelim" dediler.

Kızlardan önce mekandan taksiyle ayrılan Gürbey İleri ise arkadaşlarını beklerken gazetecilerin kendisini fark ettiğini anlayınca koşarak bir otoparka sığındı. İleri, görevlilerin gazetecileri oyalaması ile kaçarak izini kaybettirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: