SEİKO BAYİLERİ CAMP NOU’DA

Seiko Türkiye Distribütörü Aydın Saat, Seiko’nun Barcelona Futbol Takımı’na sponsorluğu kapsamında Seiko bayilerini ve basın mensuplarını geçtiğimiz hafta Barcelona’da ağırladı.

Magazin

SEİKO BAYİLERİ CAMP NOU’DA Camp Nou’da Ayrıcalıklı Bir Deneyim
Aydın Saat, geçtiğimiz hafta Barselona’da Seiko bayilerini ve basın mensuplarını ağırladı ve 80 kişiden oluşan gruba, Barcelona Futbol Klübünün stadyumu Camp Nou’da ayrıcalıklı bir gün yaşattı. Takımın soyunma odalarında, kendi isimlerinin yazılı olduğu FC Barcelona formalarını hazır bulan misafirler, isimlerini Seiko’nun koleksiyonlarından alan Astron, Ananta, Sportura, Grand Seiko, Velatura ve Premier takımlarında sahaya çıktılar ve Camp Nou çimlerinde maç yaptılar. Camp Nou kalesinde filelerle buluşan ilk golü Aydın Saat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ahmet Aydın attı.

Her yıl, 7’den 77’ye 4 milyon kişi tarafından ziyaret edilen stadın, o günkü misafirleri karşılaşmaları heyecanla izlediler. Maçın ardından penaltı atışları yapan misafirler, bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler. FC Barcelona’nın 30 personeli ile hizmet verdiği ve son yıllarda hiçbir sponsoruna tanınmayan bu ayrıcalıklı deneyimin ardından misafirler stadı ve müzeyi gezdiler.

Misafirlerini, Barcelona sahilinin gözde mekanlarından Hotel Arts’da ağırlayan Aydın Saat, Seiko’nun yeni teknolojilerinin eseri olan 2012 koleksiyonunu ve yeni iletişim kampanyalarını, düzenlediği kokteyl ve sunumda paylaştı. Sunumda, dünyanın ilk GPS Solar saati Astron, FCB ile işbirliğine adanan yeni Sportura koleksiyonu ve Rus atlet Darya Klishina’nın reklam yüzü olduğu yeni bayan koleksiyonları yoğun ilgi gördü. Sunumun ardından alınan Gala Yemeğinde misafirler Rumberos grubunun İspanyol şarkıları ile eğlendiler.

Etkinliğe İngiltere’den katılan Seiko Avrupa Pazarlama Directörü Robert Wilson Seiko’nun FC Barcelona ile işbirliği ile ilgili şunları iletti: “Saat yapımında mükemmelliğe olan bağlılığımızı, kendi alanında bizimkine benzer hırsa ve mükemmelliğe adanmışlığa sahip bir spor organizasyonu olan FC Barcelona ile ortaklığımız aracılığıyla göstermek istedik. Sonuçları, beklentilerimizin oldukça üstünde. En çarpıcı ve sevindirici olan ise sponsorluğumuzun tüm dünyadaki tüketicileri ne kadar çok cezbettiğidir. Biz, elbette ki İspanya ve Avrupa’da başarı bekliyorduk, fakat Japonya, Çin, Rusya, Hindistan ve Orta Asya’da tüketicilerin, sponsorluğu nasıl bir hevesle karşıladıklarını görmek oldukça sevindirici.”
Fotoğraflaar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: