SEKİ HAPİSTE HÜSNÜ KEBAPÇIDA!

UYUŞTURUCU KULLANMAK VE TEMİN ETMEK SUÇUNDAN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILAN DENİZ SEKİ'NİN EX AŞKI HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, SIKINTILI GÜNLERİ ÇABUK ATLATTI.. ŞENLENDİRİCİ ÖNCEKİ GECCE EŞİYLE KEBAP KEYFİ YAPARKEN GÖRÜNTÜLENDİ..

Magazin

SEKİ HAPİSTE HÜSNÜ KEBAPÇIDA! Uyuşturucu yüzünden tutuklu bulunan Deniz Seki ile yaşadığı ilişkiden dolayı evini terk eden klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, bugünlerde sık sık eşi Nazire Şenlendirici ile bir araya geliyor. İkili önceki gecce baş başa yemek yedi. Eşine bir süre önce kuaför dükkânı açan Şenlendirici, Nazire Şenlendirici ile Tarlabaşı'ndaki bir kebapçıda yemek yedi.

Yemekte gazetecilerin kendilerini görüntülemek üzere mekâna geldiği haberini alan ikili, yemeklerini yarıda kesip birlikte görüntü vermemek için kebapçıdan ayrıldı. Şenlendirici'nin eşiyle bir arada görüntü vermekten rahatsızlık duyduğu için mekândan kaçarcasına ayrıldığı iddia edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: