SEKİ ÜLKEYİ TERKETTİ

Şu an Fransa'da olduğu öğrenilen Deniz Seki'nin Türkiye'ye geç ödeneceği bildirildi.

Magazin

SEKİ ÜLKEYİ TERKETTİ Yasak aşk yaşadığı klarnetçi Hüsnü'nün karısından kurtulmak için Fransa'ya giden Deniz Seki uzun süre Türkiye'ye dönmeyecek.

Klarnetçi Hüsnü'yle yaşadığı aşkın bir türlü tadını çıkaramayan Deniz Seki bunalımlı günler yaşıyor. Hüsnü'nün karısı Nazire Hanım'dan bir türlü yakasını kurtaramayan güzel şarkıcı çareyi uzaklaşmakta buldu.

DÖNMEYE NİYETİ YOK

Seki üyesi olduğu müzik yorumcuları destek birliği üyeleriyle birlikte Paris'e giden Deniz Seki Uluslar arası Müzik Fuarı'nı da gezecek. Güzel şarkıcı fuar boyunca ünlü prodüktörlerle görüşecek, seminerlere katılacak ve birçok ünlü ses sanatçılarıyla tanışacak.Fuar sonrası da Paris'te kalabildiği kadar kalacak.

MIDEM, uluslar arası müzik pazarının zirve platformu olarak tanımlanıyor. Sektörün durum değerlendirmesini yapmak, geleceği yönlendirmek ve yeni yetenekler keşfetmek amacıyla her yıl Cannes'da düzenleniyor.Yasak aşk yaşadığı klarnetçi Hüsnü'nün karısından kurtulmak için Fransa'ya giden Deniz Seki uzun süre Türkiye'ye dönmeyecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: