SEKİ'YE DOSTLARINDAN DESTEK!

Uyuşturucu suçundan Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda yatan ünlü şarkıcı Deniz Seki'yi, şarkıcı Emel Müftüoğlu ve eski futbolcu Tanju Çolak ziyaret etti...

Magazin

SEKİ'YE DOSTLARINDAN DESTEK! Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından konuşan Müftüoğlu, 'Eğer izin verilirse biz sanatçılar olarak Deniz Seki'ye moral ve destek için cezaevinde konser vereceğiz' dedi.

İstanbul İl Jandarma Alay Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu kapsamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanarak Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda yatan Deniz Seki'ye sanatçı arkadaşlarının desteği sürüyor. Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'ndan aldıkları izinle dün öğle saatlerinde de şarkıcı Emel Müftüoğlu ve eski futbolcu Tanju Çolak, Deniz Seki'yi cezaevinde ziyaret etti.

Yaklaşık 1 saat Deniz Seki'yle görüşen şarkıcı Emel Müftüoğlu, 'Kendisini çok zayıflamış gördüm. Morali yerindeydi. Kendisiyle beraber ailesi de mağdur oldu. Bu zor günleri geride bırakacağına inanıyoruz. Biz sanatçılar da arkadaşımızın sonuna kadar arkasındayız. Suçsuzluğuna inanıyoruz. Yakında sanatçı arkadaşlarımızla biraraya gelerek destek için konser vermeyi düşünüyoruz. Eğer Adalet Bakanlığı izin verirse de bu konseri cezaevinde yapmayı düşünüyoruz' diye konuştu.

Eski futbolcu Tanju Çolak ise, 'Sporcu biri olarak Deniz'i formda gördüm. Kendisi zayıflamış. Her gün spor yapıyormuş. Şu ana kadar da Kubat, Funda Arar, Ebru Gündeş gibi birçok arkadaşımız kendisini ziyaret etmiş. Bu güzel bir şey. Cezaevindeki psikolojisini tahmin edebiliyorum. Bu nedenle bütün sanatçıları destek vermeye çağırıyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: