Sekiz senelik merak sona erdi!

How I Met Your Mother'da sekiz senelik merak sona erdi. Dizinin önceki gün yayımlanan sezon finalinde anne ortaya çıktı.

Kültür-Sanat

Sekiz senelik merak sona erdi! Türkiye’de de hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan, ekranların fenomen dizisi How I Met Your Mother’da ‘anne’ sonunda ortaya çıktı. Önceki gün ABD’de ekrana gelen sekizinci sezonun final bölümünde, izleyiciler Ted Mosby’nin dizinin başından beri anlattığı kadının yüzünü görme fırsatı yakaladı.

'Sarı şemsiyeli kadın'

Bölümün son sahnesinde görülen ‘sarı şemsiyeli kadın’ın ismi Cristin Milioti… 1985 New Jersey doğumlu olan Milioti pek de yakından tanınan bir oyuncu değil. Daha evvel 30 Rocks ve The Sopranos gibi dizilerde ufak rollerde oynayan Milioti, How I Met Your Mother’ın dokuzuncu sezonu boyunca ekranlarda olacak.

Öte yandan, dizinin yayımlanmasından kısa bir süre sonra, dizinin 21 milyondan fazla üyeye sahip Facebook sayfasının annenin fotoğrafını paylaşması tepkilere neden oldu. Henüz final sezonunu izlememiş olan pek çok hayran, “Sekiz sene bekledikten sonra, anneyle Facebook’ta tanıştık. Harika!” yorumları yaparak eleştirilerini dile getirdi.

Lily'e olan benzerliği dikkat çekiyor

Milioti hakkında yapılan yorumlar ise, oyuncunun ilk bakışta Lily ve Robin karakterlerinin bir karışımından ortaya çıktığı belirtiliyor. Ne var ki, senaristlerin Milioti tercihinin bütün HIMYM fanlarını tatmin etmişe benzemiyor.

Dizinin final, yani dokuzuncu sezonunun Eylül ayında yayımlanması beklenirken, serinin en beğenilen karakteri Barney Stinson’ı canlandıran Neil Patrick Haris, geçtiğimiz aylarda paylaştığı twit’te, How I Met Your Mother için son kez kamera karşısına geçtiğini belirtmişti.

Dolayısıyla dokuzuncu sezonda anne ile Ted’in tanışma süreci ve ilişkilerinin gelişme evrelerinin anlatılması bekleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: