SEKS BAĞIMLISIYDIM

Atilla Atasoy ile yeni albümüne adına veren ünlü 'Andro' şarkısından yola çıkarak cinsellik, aşk ve yaşam üzerine önemli açıklamalarda bulundu...

Magazin

SEKS BAĞIMLISIYDIM Ünlü şarkıcı, 'Eskiden seks bağımlısıydım şimdi ise sanatsal orgazm yaşıyorum. Artık daha dingin biriyim' diyor.

Seks bağımlısıydım şimdi sanatsal orgazm yaşıyorum

- Amacım kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak andropoz dönemini tiye almaktı. Bakıyorsunuz yaş 40'ı geçmiş. Yaşlanma korkusuyla panik oluyor insan. Halbuki bütün bu duygular insan doğasında var ve herkes bir gün bu duyguları yaşayacak. Yaşlanmanın bir yıpranma payının olduğunu hesap ederek her şeyi yerli yerinde yapmayı öğrenmek lazım. Yaş 50'ye gelince azan bir sürü arkadaşlarımız var. Oysa o yaşa kadar bütün kurtlarını dökmüş olmaları lazım. Ama onlar sağlamcı bir yaşamı tercih ederek sonradan azmayı yeğliyorlar. İşte ben bu durumu hicvetmek istedim.

- 50 yaşında 18 yaşındaki çocuk gibi koşturan bir banliyö treni olamazsınız. Ama her yaşın ayrı bir güzelliği var. Her zaman yeni limanlara yol alabilirsiniz. Yeter ki ne istediğinizi bilin. Hep 'Ben nasıl iyi hissederim, nasıl daha faydalı olabilirim' sorularını kendimize yöneltmeliyiz. Oysa dayatmalar, korkular ve ailesel edinimlerle insanlar bu soruları kendilerine sormayı unutuyor.


- Çok kadın girdi hayatıma ama bunun çetelesini tutmadım. Hayatımda hiç 'skor' derdim olmadı. Benim yaşamım sanat, spor, seyahat ve sevda üzerine kurulu. Her şeyi saygı çatısı altında yaşamaya çalıştım. Tabii ki geçmişte benim de hatalarım oldu ama hayat tecrübeyle öğreniliyor. En önemli şey ise insanın kendi üstesinden gelmesi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: