SEKS HAYATINIZI CANLANDIRIN!

Seks hayatınız rutine girdiyse üzülmeyin. Bunları uygulayın ve cinsel yaşamınıza renk katın..

Magazin

SEKS HAYATINIZI CANLANDIRIN! YATAK ODANIZI DEĞİŞTİRİN

Yatak odanızın şekli, evliliğinizin başından bu yana aynıysa artık değişiklik yapma vakti gelmiş demektir.

Mobilyalarınızı ya da mobilyalarınızın konumunu değiştirmek, yeni ve loş bir aydınlatma sistemi kurmak, seks hayatınıza da yenilik getirebilir.

İlk defa balayına çıkıyormuş gibi sevdiğiniz bir otelde eşinizle birlikte bir gece konaklayın.

SEKS YAPMANIN FAYDALARI

Spa'sı olan bir oteli seçerseniz, baştan aşağı bir bakımla tüm stresinizden arınabilir, sonra da ateşli bir sevişmeyi başlatabilirsiniz.


SEKS MESAJLARI ATIN

Gün içinde eşinizle birbirinize seks içerikli, akşam yaptığınız sevişme planına dair mesajlar göndererek seks oyunu oynayın.


YENİ SEKS TEKNİKLERİ DENEYİN

Öğretici seks tekniklerini anlatan, farklı pozisyonları fotoğraflarla gösteren bir kitap alın. Rastgele açtığınız bir sayfayı eşinize gösterin ve uygulamaya başlayın.


YAKALANMA KORKUSU OYUNU OYNAYIN

Tıpkı flört ettiğiniz zamanlardaki gibi yakalanma korkusu oyunu oynayın. Evinizde bir misafir varken fark edilme korkusu yaşayarak kaçamak bir sevişme heyecanı yaşayın.


EVDE DE BAKIMLI OLUN

Sadece dışarı çıkacağınız zaman değil, evdeyken de bakımlı olun. Eşinizden de bakımlı olmasını talep edin. Görünümünüze özen göstermek, karşılıklı olarak çekiciliğinizi artırır.

Hem düşünün, eşofmanla mı mini bir şortla mı daha seksi görünürsünüz?


KONUŞUP, PAYLAŞIN

“Nasılsa evliyiz” deyip birbirinizle ilgilenmekten vazgeçmeyin. Birbirinizi özleyin, gün içinde yaşadıklarınızı anlatın, fikirlerinizi paylaşın.

Aranızda sorunlar varsa büyüyüp çözümsüz hale gelmeden tartışarak çözüme kavuşturun. Sorunlu bir ilişki, seks hayatınızı söndürür.


SEKSLE STRES ATIN

Çocukların, iş hayatının derdi derken stres küpü haline geldiniz. “Bu kadar stres altında seks arzusu mu kalır?” diyerek gecelerinizi uyuyarak geçirmeyin.

Seksi, bir stres atma aracı olarak görmeyi deneyin.


SABAH SAATLERİNİ DEĞERLENDİRİN

Sabahları testesteron seviyesi en yüksek düzeyde olduğu için, bir erkeğin sekse en çok hazır olduğu zaman, sabah uyandığı saatlerdir.

Sabah saatlerinde eşinizden önce uyanmaya çalışın ve bu fırsatı değerlendirin.


BİRBİRİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN

Bilinmeyen yüzünüzü göstererek sizi yeniden keşfetmesini sağlayın.

Hep gözleriniz kapalı öpüşüyorsanız gözlerinizi açık tutarak öpüşmek, normalde yüksek sesli sevişiyorsanız sessiz sevişmek gibi küçük bir değişiklik yaparak şaşırtın onu.

Sonra eşinize bunun hoşuna gidip gitmediğini sorun ve sürpriz değişiklikleri ondan da beklediğinizi söyleyin.


SEKS HAKKINDA KONUŞUN

Nelerden hoşlandığınızı, neler istediğinizi birbirinize ima etmek yerine açıkça anlatın. Cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa bunları da konuşun. Çözemiyorsanız birlikte bir uzmana danışın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: