SEKS İÇİN GÖZLERİNİZDEN OLMAYIN..

Daha mutlu bir cinsel yaşam uğruna gözlerinizi kaybetmeyin! İşte Fransız doktorların açıklaması:

Magazin

SEKS İÇİN GÖZLERİNİZDEN OLMAYIN.. “Popper” olrak anılan ve alkil nitrattan oluşan kimyasallar burun yoluyla içe çekilebiliyor ve cinsel gücü artırıcı etki yaratıyor. Ancak Fransız doktorlar bu konuda oldukça önemli bir açıklama yaptı.

New England Tıp Dergisi'nde yayınlanan bir makalede göz uzmanları 3 ayda 4 hastanın aynı şikâyetle kendilerine başvurduğunu ve hepsinde aynı belirtilerin görüldüğünü belirtiyor: “görme bozukluğu”

Hastalar parıltılı ışık noktaları gördüğünü söylüyor. Retina görüntüleme sonucunda gözün fovea kısmında bulunan foto reseptörlerin zarar gördüğü ve bu bölümlerin araba kullanırken veya okurken gerekli görüşü sağlayan merkez olduğu açıklandı.

Hastalardan ikisindeki bozukluk zaman içerisinde normale dönerken 27 yaşındaki bir kadının şikâyeti bir aydan fazla süreyle devam etti.
Doktorlara göre hasarın nedeni foto reseptörlerin fonksiyonuna ve metabolizmaya zarar veren nitrik oksit olabilir.

Konunun uzmanları bu vakaların daha yaygın olduğunu ve daha iyi bir cinsel yaşam uğruna kişilerin bilmedikleri kimyasal maddeleri kullanmamaları gerektiğini vurguladı.

doğal ürünlerin bu konudaki soruna daha iyi bir çözüm önerisi olabileceği de böylece bir kez daha gündeme geldi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: