Seks işçisi olduğunu itiraf edince, işinden oldu

Ünlü sunucu Senada Nurkiç, seks işçisi olarak çalıştığını söylemesinin ardından bir ay sonra kanal yönetimi tarafından kovuldu.

Diğer Haberler

Seks işçisi olduğunu itiraf edince, işinden oldu Bosna Hersek'te yayın yapan Pink televizyonundaki 'The Mighty Program' programını sunan 26 yaşındaki Senada Nurkiç, seks işçisi olduğunu kabul etmesinin ardından işinde oldu.

Ulusal kanal olduklarını ve çok sayıda şikayet aldıkları için işine son verildiği açıklanan Senada Nurkiç konu ile ilgili "Seks işçiliği benim diğer işim gibi. Bunda bir sorun görmüyorum. Vücudumu hayatta kalmak ve para karşılığında insanlara yardım etmek için satıyorum" dedi.

Bosna Hersek'ta yasak olan seks işçiliği suçundan korkmadığını söyleyen Nurkic, "Beni hapse atmak isteyenler faturalarımı ödememe ve yaşamak için para kazanmamı sağlayanlar. Politikacı bir sevgilim var, o tutuklanmama izin vermez, beni koruyacaktır" açıklamalarında bulundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: