SEKSİN GÖRGÜ KURALLARI

Nasıl ki sofrada, sokakta uyulması gereken bir takım kurallar varsa, seks sırasında da uyulması gereken kurallar var.

Magazin

SEKSİN GÖRGÜ KURALLARI Sun Gazetesi'nde mükemmel seksin yollarını anlatan İngiltere'nin en tanınmış ''erotik eksperi'' Sarah Hedley erotizmi öldüren şeylerden uzak durmaya dikkat etmek gerektiğini söylüyor. Işte Hedley'e göre erotizmi öldürmemek için kadın ve erkeğin kaçınmaları gereken davranışlar:

Erkek

Her zaman yanınızda bir prezervatif bulundurun. Sadece prezervatifiniz yanınızda değil diye aracın arka koltuğundaki doğaçlama seksi kaçırmayın. Aynı şey kadınlar için de geçerli.

Seks hayatınızı ateşleyecek tavsiyeler!

Yatakta ketumluğu bırakın. Onun neyinden hoşlandığınızı söyleyin. Erotik sohbetler, hem arzuları kamçılar hem de iletişim sağlar.

Aranızdaki çıplak gerçekler sır olmaktan çıksa bile, banyoya girdiğinizde kapıyı mutlaka kapayın. Şeffaflık, tuvaletinizi yaparken, sizi görmek istediği anlamına gelmiyor.

Kadın

Doğum kontrol hapı kullanıyor olsanız bile yeni tanıştığınız sevgilinizle asla ama asla prezervatif kullanmadan yatağa girmeyin. Brad Pitt kadar yakışıklı olsa bile prezervatifte ısrarcı olun. Pazarlık yapanları anında şutlayın.

Seks hayatınızı ateşleyecek tavsiyeler!

Kendi görüntünüzden şikayetçi olmayın. ''Beni mutlaka biraz şişman buluyorsundur'' veya ''Selülitlerim çok fena değil mi?'' gibi sözlerden kaçının. Unutmayın, sizi seksi bulmasaydı, aynı yatakta olmazdı.

Müthiş geçen seksin ardından hemen uyuyorsa ona surat asmayın. Çünkü bunda onun suçu yok. Erkek vücudu, seksten sonra uyku getiren hormonlar salgılıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: