'SEKSİYİM AMA ŞARKILARIM DA SAĞLAM'

SİYASET MEYDANI'NIN 15. YIL PROGRAMINDA 'SARI GELİN' TÜRKÜSÜ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN DOĞA ÜSTÜNDAĞ, 'APTAL SARIŞIN' OLMADIĞINI İSPATLAYACAK.

Magazin

'SEKSİYİM AMA ŞARKILARIM DA SAĞLAM' Aşk sözlerinin ön plana çıktığı şarkılar hip hop ve R&B tarzında. Doa, şimdiye kadar Türkiye'de R&B müzik yapılmadığını iddia ediyor.

Albüm çıkış parçası olan 'Müziğin Doa'sı isimli şarkıda da Doa'ya rap sanatçısı Ceza eşlik ediyor. Ceza ilk dinlediğinde şarkıları çok beğendiğini ve Doa'ya güvendiğini söylüyor: 'R&B tarzı Türkiye'de yeni başlıyor. Doa da ilk temsilcilerden, inşallah ona bir faydam olur.' Şarkıda Doa ve Ceza kendi seslendirdikleri bölümleri yazmış. Ceza, şarkının sözlerini Doa'nın yaptığı müziği hissederek yazdığını söylüyor: 'Bana yüzlerce sanatçıdan teklif geliyor ama Doa özel biri. Bu yüzden bir araya geldik'. Doa ise şöyle diyor: 'Dinleyicilere benim şarkı sözlerim garip gelmeyecek çünkü bütün şarkıları günlük konuşma diliyle söyledim'.

'Kendimi seksi ve güzel buluyorum fakat birilerini tahrik etme gibi bir derdim yok. Günlük hayatımda da çok bakımlı olmayı seviyorum. Beni sarışın ve seksi bir kadın olarak görseniz de şarkılarımın altyapısı çok sağlam. Aptal sarışın olmadığım kısa sürede anlaşılacak.'

'Sinemaya gitmeyi ve soul müziği seviyorum. Alışveriş bende hastalık; Avrupa Yakası'ndaki Şahika gibiyim. Gece hayatını çok sevmiyorum. 10 aydır bir sevgilim var. Afrikalı, yaptığım müziğin kökeninden geldiği için onun kararları benim için çok önemli. Biraz şımarığım, ama şımarıklıkla şirinliği ayarlamaya çalışıyorum.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: