Selçuk Şahin'in düğününde şıklık yarışı!

Fenerbahçe ve Milli Futbol Takımı’nın başarılı orta saha oyuncusu Selçuk Şahin, bir süredir birlikte olduğu Emel Demiryürek’le evlendi.

Magazin

Selçuk Şahin'in düğününde şıklık yarışı! Selçuk Şahin ve Emel Demiryürek, önceki akşam Raffles İstanbul Otel’de yapılan düğün töreniyle evlendi. Nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ’ın kıydığı çiftin şahitliklerini ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, eski asbaşkanlardan Ali Koç ile Burcu-Mustafa Balcı çifti yaptı.

Düğün töreni, futbol camiasının önde gelen isimlerini buluşturdu. Davetliler arasında Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçeli futbolcular Dirk Kuyt, Raul Meireles, Volkan Demirel, Emre Belözoğlu, Pierre Webo, Diego Ribas, Gökhan Gönül, Bruno Alves, Egemen Korkmaz, Galatasaraylı futbolcular Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Beşiktaşlı Uğur Boral, İsmail Köybaşı ve oyuncu Tolgahan Sayışman da vardı.

Uzun yıllar Fenerbahçe formasını giyen Semih Şentürk de bu mutlu günde yakın dostu Selçuk Şahin’i yalnız bırakmadı. Düğün töreni, Alişan’ın seslendirdiği şarkı ve türkülerle renklendi.

Düğünde kısa bir konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, çifte mutluluk diledi: “Selçuk, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmet eden bir sporcumuz. Bu mutlu gününde camia olarak bizler de yanındayız ve bundan dolayı mutluluk duyuyoruz. Selçuk da bizler gibi, bizlerle aynı fikirde olan, Atatürkçü, Cumhuriyetçi ve aynı zamanda laik bir insandır. Bu ülke için, bu doğrultuda çocuklar hediye edeceklerini düşünüyorum. İnşallah biz de o günlerde bulunuruz. Hayırlı olsun, Allah mesut etsin.”

İşte davetlilerin şıklık yarışına girdiği düğünden kareler...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Bunlarda ilginizi çekebilir: