Selçuk Yapar'dan yeni single!

Selçuk Yapar İptal İsimli single çalışması ile yeni sevenlerinin karşısında...

Kültür-Sanat

Selçuk Yapar'dan yeni single! Selçuk YAPAR Uzun süren sessizliğini yeni single çalışması İPTAL ile bozuyor.

Sözü İskender Külekçiye Bestesi Orçun Karamuk'a ait olan şarkının aranjesini Metehan Köseoğlu yaptı.

Selçuk Yapar ;İptal isimli şarkıyı ilk dinlediğinde şarkının sözlerinin geçmişte kendisinin yaşadığı aşk hikayesini anlattığı için şarkının kendisinde farklı bir anlamı ve önemi oluştuğunu belirterek,dinleyenlerinde bu şarkıda kendilerinden çok şey bulacaklarını ve geçmişte kalan hatıralarını canlandıracağını söylüyor.

Selçuk Yapar ortağı ve kurucusu olduğu YRP Music Production etiketi ile yeni single çalışması İPTAL'i sevenleri ile buluşturmanın heyecanını yaşadığını belirtti.

"İPTAL isimli single çalışmama çok büyük emek vererek çıkarmış bulunuyorum.

Bu yolda devam etmem için gücünü benden esirgemeyen yüce yaradanıma , benim ile birlikte omuz omuz'a güç birliği yapan çok değerli aileme, bu projemde bana her türlü desteği ile arkamda duran sevgili abim Yiğit YAPAR ve Remzi Kösem'e teşekkür ediyorum.

Son olarak beni seven ve severek dinleyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Selçuk YAPAR "

Biyografi

SELÇUK YAPAR 02 ŞUBAT 1979 İSTANBUL doğdu. Babası Güven YAPAR ın TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı olmasından dolayı küçüklüğünden itibaren Müziğin içinde yaşamaya başlamıştır.
Şarkı söylemeye babasının yanında TRT İstanbul Radyosu stüdyolarında söylemeye başlayan sanatçı lise öğreniminden sonra amatör sahne hayatını profesyonel bir çalışma ile devam ettirmek istemiş ve birkaç müzik şirketi ile albüm yapmak üzere temasta iken hayatına farklı bir boyut kazandıran 2004 Yılında Türkiye de ilk düzenlenen Kanal D POP STAR yarışması ile adını Türkiye ye duyurmuştur.

İlk Albümünü 2006 yılında SELÇUK YAPAR 10 da 10 Şahin Özer Müzik den çıkararak kariyerine devam eden sanatçı Kanal D de yayınlanan Ağa Kızı Dizisinde rol alarak şarkıcılık kimliğinin yanı sıra oyunculuk da da başarılı bir performans sergilemiştir.

Daha sonra ATV kanalında yayınlanan Selena adlı dizi de yer alarak hem oyunculuk hemde şarkıcılığını devam ettiren Selçuk YAPAR; 2.Albümünü 2009 yılında YÜREK FARKI ismi ile Yaşar Kekeva Plaktan kendi Prodüksiyonu ile çıkarmıştır.


İPTAL

Tanımam artık ona tek bir şans
Hadi tanıdım desek doğru kullanamaz
Ben Onu hatim ettim,Geçmişe hapis ettim
Başa saralım desek farklı davranamaz
Dur daha sözümü bitirmedim sade de getirmedim
Bile bile ipimi çeker miyim
O kadar da delirmedim...

Benden haber bekliyormuş....
İptal O iş İptal !
Görsün dünya kaç bucakmış ağlasın dursun aptal !
Nerde hata bilmiyormuş ?
Bitti O iş İptal !
Görsün dünya kaç bucakmış ağlasın bitsin aptal !

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: