Selen Görgüzel Alkan'dan sanat camiasına çağrı!

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm sanat camiasını sağduyuya davet etti.

Magazin

Selen Görgüzel Alkan'dan sanat camiasına çağrı! Hamdi Alkan'ın eşi olan Selen Görgüzel Alkan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de, teröristlere karşı verdiği mücadele hakkında paylaşımda bulundu. Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimizi belirten Alkan, sanat camiasını ve insanları sağduyuya çağırdı.

Hamdi Alkan: Kızımın sevgilisi 10 numara

Hamdi Alkan: Kızımın sevgilisi 10 numaraHerkesin bu konu hakkında üzerine vazife düştüğünü söyleyen Selen Görgüzel, Zeytin Dalı Operasyonu bitene kadar sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunmayacağını açıkladı.

Anıl İlter iddialara son noktayı koydu!

Anıl İlter iddialara son noktayı koydu!İşte Selen Görgüzel Alkan’ın o satırları:

"Evet bunca şehidimiz varken biraz saygı… Biraz sükunet… Bu tabii herkes için geçerli olmalı… Vatan için onca canımız giderken hiç bir şey yokmuş gibi yaşayanlara o gözü yaşlı anaları evlatları akıllarına getirmelerini rica ederim… Bugün itibariyle kendi adıma Afrin Zeytin Dalı Operasyonu bitene kadar sosyal medya hesaplarımdan hiç bir şey paylaşmama kararı almış bulunmaktayım. Bu operasyon sadece Mehmetçiğin değil tüm ülkemizin vermesi gereken bir mücadeledir gerek savaşınla gerek duruşunla!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: