SELEN GÖRGÜZEL'İN BASIN AÇIKLAMASI

Ünlü oyuncu Selen Görgüzel, hakkında yapılan açıklamalar için bir basın açıklaması yaptı. İşte ünlü oyuncunun basın açıklaması:

Magazin

SELEN GÖRGÜZEL'İN BASIN AÇIKLAMASI Değerli Basın Mensupları ;

Şahsıma yönelik olarak 12 nisan pazar gününden bu yana gerek yazılı basında, gerekse internet ortamında yer alan haberlerle ilgili olarak hürriyet gazetesi yazarı Demirhan Hararlı'ya yapmış olduğum açıklamadan sonra suskunluğumu koruma kararı almış olsam da; karşı taraftan gelen iftiraya varan açıklamalardan dolayı, yaşadığım şaşkınlık ve üzüntüyü sizlerle paylaşmak ve söylenenlerin asılsız olduğunu bildirmek istedim.

On beş yaşımdan beri icra etmeye çalıştığım meslek hayatımda bir çok projede yer almış olmakla birlikte, hiçbir zaman reklama yönelik davranış içinde olmadım. Kaldı ki, reklam için bu yolu seçsem; bugüne kadar
Türkiye'nin bir çok önde gelen ismiyle çalıştım, onları kullanırdım. Zaten ben olayın iç yüzünü ve detaylarını karşı taraftan gelen iftira ve çirkin söylemlerden sonra açıklamış bulunmaktayım. Ayrıca şahsımın reklam yapmak için seti bırakıp gelmek gibi maddi bir lüksü olmadığının da altını çizmek isterim. Şikayetçi olduğum Nihat bey'in, sabahın 4'ünde odasına gelmem için cep telefonuma attığı mesajlara ve tacizlerine şahit de bulunmaktadır. Yaşattıklarından ve yaptıklarından dolayı özür dileyeceği yerde hala yalan açıklamalarda bulunan beyefendinin bana olan bakış açısı kendi yaptığı açıklamada da kendini belli etmektedir. 70 kişinin ekmek parasını düşündüğünü iddia eden bir yapımcının bunu taciz etmeden önce düşünmesi gerektiğini ve bu 70 kişiden birinin de ben olduğumu; benim de ekmek paramla oynandığını belirtmek isterim. Hatta canla başla çalışan ekibindeki bir bayanı da sırf bu taciz olayına şahit olduğu yüzünden işten çıkartması da kendi niyetini açıkça ortaya koymaktadır.

Emel Müftüoğlu'nun da bu konuya neden karıştığını asla anlayamadığımı ayrıca bildirmek isterim. Kendisi beni arayıp gazetede adının geçmesinden dolayı yaşadığı sıkıntıyı dile getirdiği zaman basın açıklaması yapacağımı bu olaylarla alakası olmadığını bildireceğimi söylediğim halde; ben kendisini şahit göstermesem de, yaptığı açıklamalarla olaylara ne kadar şahit olsa da sustuğunu göstermektedir. Kendisinin benim için alkolik ibaresini kullanması, kovulduğum için iftira attığımı söylemesi ve kendisi tarafından hafif göründüğümü söylemesiyle ilgili olarak Emel hanım ve haberi yayınlayan Bugün gazetesinin sorumlu yazı işleri müdürü ve haberi yapan muhabir hakkında Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulunacağımı ve ayrıca tazminat davaları açacağımı bildirmek isterim.

Ağzına alkol sürmeyen bir insana, bir anneye ve kendisi gibi bir kadına bu kadar rahat iftira atabildiği içinde onu vicdanıyla başbaşa bırakıyorum. Alkol kullanmadığımı da her türlü doktor raporuyla ispatlayacağımı da bilginize sunuyorum...

Siz değerli basın mensubu çalışanları ve arkadaşlarımın da konuya olan duyarlılığından dolayı teşekkür eder bir daha bu tip üzücü olayların yaşanmamasını ümit ederek sevgi ve saygılarımı sunar İyi çalışmalar
dilerim....

SELEN GÖRGÜZEL
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: