Selen Soyder'den olay gönderme: Kimin ne olduğu çıkar ortaya!

Bir dönem “Hangimiz Sevmedik” dizisinde Can Yaman'la başrolü paylaşan Selen Soyder'den eski rol arkadaşına ilginç bir gönderme geldi.

Magazin

Selen Soyder'den olay gönderme: Kimin ne olduğu çıkar ortaya! TRT 1'de yayınlanan 'Hangimiz Sevmedik' dizisinin başrol oyuncuları Selen Soyder ile Can Yaman sette tartışmış, ikilinin kavgası yargıya taşınmıştı.

Can Yaman 8 kadınla kavga etti! Karakolluk oldu!

Can Yaman 8 kadınla kavga etti! Karakolluk oldu!Bugün yine kavga olayıyla gündeme gelen Can Yaman'a eski rol arkadaşı Selen Soyder'den gönderme geldi.

Selen Soyder hamile mi?

Selen Soyder hamile mi?Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı Facebook'tan "Ey güzel Allah'ım şimdi ben ne diyeyim? Daha bizim mahkememiz görülmeye başlanmadı... Ama hiçbir şey gizli kalmaz, kimin ne olduğu çıkar ortaya... Ben bir daha hiç kimseye böyle bir saldırganlık gösterememesi için kendisini mahkemeye vermiştim, keşke dava görülmeye başlasaydı da buna cüret edemeseydi.. O kadınlara geçmiş olsun diliyorum..." mesajını paylaştı.


Selen Soyder müjdeyi verdi!

Selen Soyder müjdeyi verdi!DİZİ SETİNDE BARDAKLI KAVGA
“Hangimiz Sevmedik” dizisinin başrol oyuncuları Selen Soyder ile Can Yaman arasında sette çıkan kriz magazin gündemine yansımıştı. İkilinin arasında büyük bir tartışma çıktığı ve birbirlerine bardak fırlattığı iddia edilmiş, bunun üzerine Soyder’in koruma tuttuğu söylenmişti.

Selen Soyder'in yerine o isim geldi!

Selen Soyder'in yerine o isim geldi!Set kavgasında şok iddia

Set kavgasında şok iddia'Hangimiz Sevmedik'ten şoke eden karar

'Hangimiz Sevmedik'ten şoke eden karar

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: