Selena Gomez hastanelik mi oldu?

Justin Bieber'le uzun yıllar birlikte olduktan sonra ayrılan Selena Gomez, Bieber'ın manken Hailey Baldwin ile evleneceğini duyurmasının ardından ruhsal olarak çöküşe geçti ve zihinsel sağlık tesisinde tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Dünya Magazin

Selena Gomez hastanelik mi oldu? Hakkında çıkan haberlere göre dünyaca ünlü genç şarkıcı Selena Gomez, geçtiğimiz iki haftada ikinci kez hastaneye kaldırıldı. Gomez, şimdilerde ise zihinsel bir sağlık tesisinde tedavi görüyor.

26 yaşındaki Selena, geçtiğimiz ay Los Angeles'taki bir tıp merkezine yatmış ve buradaki kontrollerinde akyuvar sayısının düşük olduğu öğrenilmişti. Geçen yıl bir böbrek nakli geçiren Gomez'in, bu nakil sonrasında yaşadığı yan etkilerden ve eski sevgilisinin kısa sürede aldığı evlilik kararı sonrasında düştüğü duygusal boşluk yüzünden hastaneye kaldırıldığı da iddialar arasında.

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi mi?

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi mi?Genç şarkıcının hastaneye yatırılmasıyla ilgili bilgi veren bir başka kaynak ise; genç şarkıcıya ikinci hastane ziyaretinde ‘Panik atak' teşhisi konduğu ve bir an önce tedaviye başlaması gerektiğini öne sürdü.

Selena Gomez'e Justin Bieber sorulunca...

Selena Gomez'e Justin Bieber sorulunca...Bu iddiaların yanı sıra belki de en ciddi olan iddiaya TMZ adlı magazin dergisi imza attı. Dergi verdiği haberde, Gomez'in geçmişte diyalektik davranış terapisi aldığını ve aynı türden bir tıbbi bakım gördüğünü iddia etti. Söz konusu terapiyi gören hastalarda; kendine zarar verme, intihar davranışı, depresyon, yeme bozuklukları ve travma sonrası stres bozukluğu gibi bir dizi akıl sağlığı sorunu görülebiliyor.

Selena Gomez Instagram'a yine veda etti!

Selena Gomez Instagram'a yine veda etti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: