Selena Gomez Instagram'a yine veda etti!

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Instagram hesabını yine dondurma kararı aldı.

Dünya Magazin

Selena Gomez Instagram'a yine veda etti! Instagram'da 143 milyon takipçisi bulunan Selena Gomez, önceki gün paylaştığı selfie’nin altına, “Yeniden sosyal medyaya ara veriyorum. Sosyal medyada birbirimizin sesini duyuyor olmaktan duyduğum mutluluk kadar, kendi hayatıma geri dönüp bana hediye verilen anları yaşamaktan da mutluluk duyuyorum” açıklamasında bulundu. Gomez notunda, “Olumsuz yorumların herkesi incitebileceğini unutmayın” ifadesini de ekledi.

Gomez’in yaptığı bu veda paylaşımı, 7 milyona yakın beğeni aldı. Ünlü şarkıcının hayranları, “Senin mutlu olmandan dolayı mutluyuz” gibi yorumlar yaptı. Fakat bu Gomez’in sosyal medyaya ilk vedası değil. 2016 ve 2017 yıllarında da Instagram hesabını kapatmıştı.

Ünlü şarkıcı, 2016 yılında da lupus hastalığıyla (bağışıklık sisteminin vücut dokularına zarar vermesi) mücadele ettiği dönemde Instagram hesabını kapatmıştı.

Selena Gomez silikon mu taktırdı?

Selena Gomez silikon mu taktırdı?Selena Gomez’in evine talip çıkmadı!

Selena Gomez’in evine talip çıkmadı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: