Selena Gomez, Instagramı neden sildi?

Telefonundan Instagram uygulamasını silen ve 152 milyonluk hesabını asistanının kullanımına bırakan Selena Gomez, Instagram'ı neden sildiğini açıkladı.

Dünya Magazin

Selena Gomez, Instagramı neden sildi? Dünyaca ünlü Amerikalı yıldız Selena Gomez, Instagram uygulamasını telefonundan sildi. Oyunculuk ve şarkıcılık yapan Gomez, yeni filmi 'Ölüler Ölmez'in (The Dead Don’t Die) vizyona girmeden açıklamalarda bulundu. Sosyal medyanın özgüven üstünde negatif etkisi olduğunu düşünen yıldız isim, 152 milyonluk hesabıyla artık kendisi ilgilenmiyor. Hesabının yönetimini asistanına bırakan Gomez, Instagram hesabının sifresini bile bilmiyor. Uzun bir süre Instagram hesabına çok zaman harcadığını belirten ünlü şarkıcı, "Fakat artık sosyal medyanın genç insanlar için çok sağlıksız olduğunu düşünmeye başladım. Ben de dahil birçok kişi bütün zamanını sosyal medyadaki yorumları okumakla ve bunları içselleştirmeye başlamakla geçiriyor" dedi.

Selena Gomez hastanelik mi oldu?

Selena Gomez hastanelik mi oldu?Selena Gomez silikon mu taktırdı?

Selena Gomez silikon mu taktırdı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: