SELENA GOMEZ, JUSTIN BIEBER'E RESTİ ÇEKTİ!

20 yaşındaki bir kadından 3 aylık bir çocuğu olduğu iddia edilen Justin Bieber'e sevgilisi Selena Gomez resti çekti: "Babalık testi pozitif çıkarsa, bu ilişki biter!"

Magazin

SELENA GOMEZ, JUSTIN BIEBER'E RESTİ ÇEKTİ! Selena Gomez ile Justin Bieber'ın ilişkilerinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmiyor. Geçtiğimiz hafta Gomez'i Arjantinli bir kadınla aldattığı iddia edilen Bieber'ın, bu kez de 20 yaşındaki Mariah Yeater adlı bir kadından 3 aylık bir çocuğu olduğu iddia edildi. Genç kadın, Bieber'dan babalık testi yaptırmasını talep etti.


TESTİN SONUCUNU BEKLİYOR

Bütün bu gelişmeler sonucunda çılgına dönen Selena Gomez, Justin Bieber'a babalık testi yaptırması yönünde baskı yapıyor. Bir süredir sevgilisinin çocukça hareketlerinden sıkıldığını dile getiren Gomez, yakın çevresine testin sonucunun pozitif çıkması halinde, ünlü şarkıcıyı hiç vakit kaybetmeden terk edeceğini söylüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: