'SELENA' İNGİLTERE YOLCUSU!

atv ekranlarında yayınlanan 'Selena' dizisinin başrol oyuncusu Sinem Kobal, önümüzdeki günlerde dil ve oyunculuk eğitimi almak için İngiltere'ye gidiyor....

Magazin

'SELENA' İNGİLTERE YOLCUSU! Eğitim sırasında bir buçuk ay yurtdışında kalacak olan ünlü oyuncu 'Selena'yı dört bölüm stoklu çekiyoruz. Birkaç hafta sonra dizinin çekimlerinde bir ara olacak. Şu an Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü'nde de öğrenim görüyorum. Hem okuldan hem de diziden vakit bulup İngiltere'ye workshop'a katılmak için gideceğim. Bir buçuk ay hem dil hem de oyunculuk eğitimi alacağım' dedi. Rol aldığı reklam filmi kampanyasıyla da dikkat çeken Kobal yurtdışında oyunculuk yapma konusunda 'İnşallah önümüzdeki yıllarda olur. Ancak yurtdışına gidip bir şeyler yapmak çok zor... Şu anda oyunculuğumu ve dilimi geliştirmek için İngiltere'ye gidiyorum' diye konuştu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: