Selim Erdoğan 'sadece içiciyim' dedi ama..

“Uyuşturucu imal etmek ve ticaretini yapmak” suçundan tutuklanan oyuncu Selim Erdoğan “içiciyim” dedi. Oyuncunun evindeki elbise dolabında kenevir yetiştirmek için hazırlanmış düzenek bulundu. Erdoğan’ın uyuşturucuyu yaz aylarında ünlülere sattığı iddia edildi.

Yaşam

Selim Erdoğan 'sadece içiciyim' dedi ama.. Muğla İl Jandarma Komutanlığı'ndan yapılan ve Selim Erdoğan'ın adına yer verilmeyen açıklamada, "Evin giyinme odasında, kenevir yetiştirmek için elbise dolabına özel olarak hazırlanmış suni ısıtma ve havalandırma sistemiyle suni iklimlendirme kabini bulundu. Yaklaşık 1 kilogram kubar esrar, 1 hassas terazi, 1 esrar öğütme makinesi ele geçirildi" denildi. Açıklamada belirtilen düzenekler, daha çok uyuşturucu imalat ve ticareti yapan zehir tacirlerine yönelik yapılan operasyonlarda ele geçiriliyor.

Erdoğan'ın yaşadığı Selimiye, Marmaris'te ve birçok ünlü ismin burada evi bulunuyor.

ÜNLÜLERE SATTIĞI İDDİASI

Erdoğan'ın evinde uyuşturucu yetiştirme düzenekleriyle birlikte hassas terazi de ele geçirilmesi üzerine, uyuşturucuyu yaz aylarında köye gelen ünlülere sattığı öne sürüldü. Erdoğan'ın ifadesinde, içici olduğunu, uyuşturucu satmadığını söylediği öğrenildi.

Selim Erdoğan uyuşturucudan tutuklandı

Selim Erdoğan uyuşturucudan tutuklandıKaynak:hurriyet.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: