Selin Baygüneşli, İşte Benim Stilim'e katıldı

İşte Benim Stilim'e bir yarışmacı daha katıldı. O yarışmacı, enerjisiyle podyuma damga vurdu.

Magazin

Selin Baygüneşli, İşte Benim Stilim'e katıldı TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında yeni bir yarışması dahil oldu. İşte Benim Stilim'in 97. bölümünde yeni yarışmacı Selin Baygüneşli podyuma çıktı.

Adeta bir Instagram fenomeni olan Selin Baygüneşli'nin takipçi sayısı 16 bin. Podyuma çok iddialı gelen yeni yarışmacıya giydiği kıyafetiyle de yarışmacılardan eleştiri yağdı. Jüri üyeleri ise yeni yarışmacının enerjini çok beğendi. Selin Baygüneşli Jüri üyelerinin isteğiyle dans da etti.

TV8 ekranında boy gösterecek yeni yarışmacı Selin Baygüneşli 16 Eylül 1992 yılında dünyaya geldi. 170 cm boyundaki yarışmacının gözleri mavi (lens), saç rengi sarı, kilosu ise 53. İstanbul doğumlu olan Baygüneşli aslen İzmir, Konaklı. İstanbul’da yaşıyor.

Eğitimine hala devam eden yarışmacı şu anda Er – Ah Flight School’da uçuş eğitimi alıyor.. Havacılığı sevdiğini sosyal medya hesaplarında da belirten Selin’in en büyük hayallerinden biri pilot olmak...

İşte Benim Stilim yarışmacısı Selin Baygüneşli, renkli kişiliği ve stilini yansıtmak için yarışmaya katıldığını söylüyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: