Selin Ciğerci, Seren Serengil'i taklit etti!

Cinsiyet değiştirerek gündeme gelen Selin Ciğerci, Seren Serengil'in köpeği ve eşiyle olan paylaşımlarını Instagram hesabından taklit etti. Seren Serengil'den ise cevap gecikmedi.

Magazin

Selin Ciğerci, Seren Serengil'i taklit etti! Bodrum'da tatilllerini sürdüren Yaşar İpek ve Seren Serengil, çifti sosyal medyayı sık kullanan ünlü çiftler arasında yer alıyor. Seren Serengil, instagram hesabından rutin olarak köpeğini ve eşi Yaşar İpek'in havuzda yüzme görüntülerini paylaşıyor.

Cinsiyet değiştirerek gündeme gelen Selin Ciğerci, Seren Serengil'in paylaşımlarıyla alakalı sosyal medya hesabından iki köpeğini alarak taklidini yaptı. Selin Ciğerci'nin gönderisinde ise Seren Serengil'in en ince ayrıntısına kadar dikkat ettiği gözlerden kaçmadı.

Seren Serengil ise Selin Ciğerci'nin gönderisine "Çok tatlısın" notuyla paylaştığı instagram hikayesiyle karşılık verdi.Seren Serengil ile Yaşar İpek'in tatili devam ediyor!

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in tatili devam ediyor!Selin Ciğerci şarkıcı oldu!

Selin Ciğerci şarkıcı oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: