Selin Şekerci'den İbrahim Selim'e romantik kutlama!

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, sosyal medya hesabından sevgilisi İbrahim Selim'in doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncu, Selim'e, "İyi ki doğdunuz İbrahim Bey! Seni çok seviyorum" sözleriyle seslendi.

Magazin

Selin Şekerci'den İbrahim Selim'e romantik kutlama! Oyuncu, sunucu İbrahim Selim 42 yaşına bastı. Selin Şekerci sevgilisinin yeni yaşını sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla kutladı:

"İyi ki doğdunuz İbrahim bey! Benim erkek versiyonumu bana gönderip çevremdekilere neler çektirdiğimi anlamamı sağlayan karmaya teşekkürler. Umarım uzun yıllarımız olur da bana laf yeriştiremeyeceğin günleri de görürüm. Umarım konuşulacak şeylerimiz şimdiki gibi hiç bitmez ve tek derdimiz vir vir susmamaktan geçirdiğimiz uykusuz gecelerimiz olur... Aman hayat zaten çok yorucu dinleneceğimiz, korktuğumuzda kaçıp saklanacağımız yer tam bu fotoğraftaki gibi olsun amin. Seni çok seviyorum."


İbrahim Selim, sevgilisine "Selin zaman dursun kal öyle... Seni çok seviyorum" sözleriyle karşılık verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: