Selin Cigerci'nin paylaşımı olay oldu!

Sosyal medya fenomeni Seli Ciğerci, cinsiyet değiştirme efektini kullanıp, erkek olduğu halini takipçileri ile paylaştı.

Magazin

Selin Cigerci'nin paylaşımı olay oldu! Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci, sosyal medya medya paylaşımları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yaz aylarında nişanlısı Gökhan Çıra ile dünyaevine girmeye hazırlanan Ciğerci, son olarak Çıra ile kısa süreli ayrılığı ile gündeme gelmişti.

“Niye cinsiyet değiştirdin?” Selin Ciğerci o soruyu yanıtladı!

“Niye cinsiyet değiştirdin?” Selin Ciğerci o soruyu yanıtladı!Zaman zaman sosyal medya üzerinden ağır eleştirilere maruz kalan ünlü fenomen, yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. SnapChat uygulamasındaki bir efektle kendisini erkek haline getiren Ciğerci'ye sosyal medya kullanıcıları yorum ve mesaj yağdırdı. Bir kullanıcı ünlü fenomene "Özüne dönmüşsün" başka bir kullanıcı ise "Efekte hiç gerek yoktu eski fotoğrafını koysaydı yeterliydi" yorumunda bulundu.

İşte o paylaşım:


Selin Ciğerci'den kayınvalide paylaşımı!

Selin Ciğerci'den kayınvalide paylaşımı!Ünlü futbolcuyla evlenmeye hazırlanıyor!

Ünlü futbolcuyla evlenmeye hazırlanıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: