SELİN DENİZLİ BABASINI ŞOK EDECEK!

Mustafa Denizli'nin kızı Selin, bir aylık hamile

Magazin

SELİN DENİZLİ BABASINI ŞOK EDECEK! Sağlık nedenleriyle Beşiktaş'ı bırakmak zorunda kalan ünlü teknik direktör Mustafa Denizli, geçen hafta sürpriz yapıp bir süredir beraber olduğu Evin Elçi ile sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Denizli Ailesi'nde sürprizler devam etti ve ikinci sürprizi ise arayı hiç açmadan Mustafa Denizli'nin büyük kızı Selin Denizli patlattı! Günaydın'da yer alan habere göre; sosyete kulislerinde bir süredir ünlü iç mimar Abdullah Burnaz ile flört eden ve aynı evde yaşayan Selin Denizli'nin bir aylık hamile olduğu konuşuluyor!

ÖNCEKİ AY EŞİNDEN BOŞANDI
Ünlülerin mimarı olarak tanınan Abdullah Burnaz, Selin'le tanıştıktan sonra 11 yıllık eşi Özlem Hanım'ı terk etmişti. Özlem Hanım da, Selin'le aşk yaşamaya başlayan eşine boşanma davası açmış; dilekçesinde zina yaptığını öne sürdüğü eşi Abdullah Burnaz'dan 2 milyon 500 bin TL tazminat istemişti. Çift, yaklaşık 1.5 ay önce anlaşmalı bir şekilde boşanmıştı.

SÖZLENEREK EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR
Bir süredir birlikte olan Selin Denizli ve Abdullah Burnaz 31 Temmuz geccesi sözlenerek evliliğe ilk adımı attılar. Kendiside Küçükkuyulu olan Abdullah Bunaz Küçükkuyu'da bir otelde sözlendi.

Mustafa Denizli nin katılmadığı gecceye Selin Denizli'nin annesi ve kardesi katıldılar. Ailelerin tanışmasını da sağlayan bu törenden sonra Burnaz aileside Denizli ailesiyle tanışmaya gıdecek. Geccede Selin Denizli kendi eliyle davetlilere tatlı ikram ederken, adet gereği davulda patlatıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: