Selma Ergeç bu defa korkutacak!

Selma Ergeç Ghost of Garip ile çok korkutacak!

Magazin

Selma Ergeç bu defa korkutacak! İstanbul, çok uluslu bir filme ev sahipliği yapıyor. Amerikan, İskoç, Meksikalı ve Türk oyuncuların başrollerini paylaştığı, 2016’nın en iddialı korku projelerinden ‘Ghost of Garip’, Garipçe Köyü başta olmak üzere, İstanbul’un tarihi semtlerinde çekiliyor!

Başrollerini Selma Ergeç ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı filmin kadrosunda ‘Cehennem Melekleri 3’ün güzel yıldızı Natalie Burn’ün yanı sıra Gianni Capaldi, Guillermo Ivan’da bulunuyor. Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya’nın da içinde olduğu 25’in üzerinde ülkede gösterime girecek olan filmin yapımcılığını Türk bir yapım şirketi üstleniyor.

Başarılı oyuncu Selma Ergeç, ‘Ghost of Garip’te ilk kez bir korku filmi için kamera karşısına geçti. Son dönemlerde yer aldığı projelerle adından sıkça söz ettiren Ergeç, filmde Nina adında bir karakteri canlandırıyor. Ghost of Garip mart ayında vizyonda olacak!

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: