SELÜLİT KORKUSU IVANA SERT'E NE YAPTIRDI?

Selülitli yakalanma korkusu, Hülya Avşar gibi ünlüleri yurt dışına kaçırdı. Yunanistan'a gideceğini söyleyen İvana Sert de; 'Sanmam ama belki bende de selülit olabilir' dedi...

Magazin

SELÜLİT KORKUSU IVANA SERT'E NE YAPTIRDI? Bodrum ve Çeşme plajları; ünlü kadınların kabusu oldu. Vücutlarına güvenmeyen Hülya Avşar gibi isimler; selülitleriyle gazetecilere yakalanmamak için tatil için yurt dışına kaçma kararı aldı. Bodrum ve Çeşme defterini kapatan isimlerden biri de İvana Sert'ti. Geçtiğimiz yaz eşi Yurdal Sert yüzünden Bodrum'a adım atmayan ikoncan, bu sene de Türkiye'de boy göstermeyecek.

Sosyetik güzel; bu yaz Yunanistan ve Fransa'da denize girecek. İvana Sert, "Kısa süreliğine Bodrum'a gitsem bile artık eskisi gibi sürekli bikinili olarak gezmeyeceğim" dedi. Sosyetik ikoncan, bunun nedenini ise esprili bir dille açıkladı: "Kendime güveniyorum ama bakarsınız selülit vardır. Sonra ben de 'selülit mağduru' olurum!"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: