Semih Öztürk: Saldırıya uğradım!

Survivor 2016 yarışmasının en sansasyonel isimlerinden biri olan Semih Öztürk bu hafta Nagihan ve Yattara ile birlikte SMS'e kaldı.

Magazin

Semih Öztürk: Saldırıya uğradım! Ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın kendisine söz vermesi üzerine adada yaşadıklarını anlatan Semih Öztürk, "Saldırıya uğradım" dedi.

Semih söyle konuştu:

"İki yakın arkadaşımla potada olmak değişik bir duygu. Sonuç ne olursa olsun üzüleceğim bir konsey olacak. Gönüllüler adasındayken 8 kişinin saldırılarına uğradım. Takımımda 8 kişiyle mücadele ederken, 12 kişiyle de parkurda mücadele ettim. Yani toplamda 20 kişiyle değişik mücadeleler içindeydim. Herkesten farklı bir Survivor'a başladım. Bunun sonucunda ünlüler takımına transfer oldum. Burada daha aklı başında kişiler vardı. Saygı ve sevgi çerçevesinde dostluklar kurduk. Edindiğim bu arkadaşlıklardan mutluyum. Mücadelemde hiç yılmadım. Survivor'un ilk gününden beri hep Kıbrıs'taki büyük finalden bahsettim. Hedefim buydu, hedefime de yakınım. Kıbrıs'taki büyük finale gideceğimi düşünüyorum"

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: