Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi mest etti!

Sen Anlat Karadeniz 2. bölümüyle reyting rekoru kırmış ve yıllardır tahtını vermeyen Diriliş Ertuğrul'u tahtından etmeyi başardı.

Dizi Galeri

Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi mest etti! Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın paylaştığı Sen Anlat Karadeniz izlenme rekorları kırmaya devam ederse Diriliş Ertuğrul'un sonunu getirebilir. Sen Anlat Karadeniz iki haftadır gündemin baş sırasında… Dizi hem şiddet sahneleri hem gösterilen tepkiler hem de elde ettiği reytinler ile 2 haftadır gündemden düşmüyor. Diziye yönelik çok pozitif bir duruş var… Kadına şiddeti meşrulaştırdığı için yayından kaldırılmasını isteyenler bulunduğu gibi, gerçek hayatta yaşananları ekrana taşıyarak farkındalık yarattığını savunanlar da var…

“Dizi şahane ve alışkanlık yaptı” mesajı bir izleyiciye ait… Gerçekten dizi alışkanlık yapmaya başladı ve çarşamba günlerini dizi fanatikleri iple çekiyor.

Dizinin son fragmanında Tahir'in Nefes'i istemesi ve başka bir kadınla nişanlanıyor olması izleyici de heyecanın artmasına sebep oldu.

İşte Sen Anlat Karadeniz'in son fragmanı...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: