Sen Anlat Karadeniz'in sezon finali tarihi belli oldu!

Atv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe’nin oynadıkları Sen Anlat Karadeniz'in sezon finali tarihi belli oldu.

Dizi Galeri

Sen Anlat Karadeniz'in sezon finali tarihi belli oldu! Atv'nin reyting rekortmeni Sen Anlat Karadeniz, gelecek hafta 6 Haziran'da 19. bölümüyle ekrana gelecek.

Diziin yeni sezonda da devam edeceği kararı, müdavimlerini sevindirmişti. Ancak sezon finalini ne zaman yapacağı merak konusuydu.

Pek çok dizi, 4 Haziran haftasında sezon finaline giderken, Sen Anlat Karadeniz’in bir hafta daha ekranda olacağı belli oldu.

Sen Anlat Karadeniz’in müdavimleri, sosyal medyada paylaştıkları bir fotoğrafla, sezon finali tarihini de ortaya çıkardı.

Ekran başındaki izleyenler artık dizilerdeki küçük ipuçlarını birleştirerek senaristlerden önde gidip, hikayeyi bile açığa çıkarabilirken, bu kez de Sen Anlat Karadeniz’in final tarihini ortaya çıkarmış oldular.

Dizinin sezon finali senaryosundan çekilen fotoğraf, 13 Haziran’da yayınlanacak olan 21. bölümle ekrana bir süreliğine ara vereceğini gösterdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: