Sen Anlat Karadeniz’le ilgili o iddia doğru mu?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz ile ilgili sosyal medyada yer alan bir paylaşım kafaları karıştırdı.

Dizi Galeri

Sen Anlat Karadeniz’le ilgili o iddia doğru mu? Dizinin sevilmeyen ‘kötü’ karakteri Vedat’ı canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu, her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da başarılı oyunculuğuyla diziyi yukarı taşıyan bir isim.

Sezon sonunda intihar ederek diziden ayrılan Eyşan karakteri de Vedat’ın Nefes’e yaptığı işkencelere sessiz kaldığı için çok tepki gördü.

Ancak daha sonra hikayesi ortaya çıkan ve küçük yaşta Vedat’ın babası olan amcasının tacizine uğradığı, büyük acılardan geçtiği anlaşılınca, izleyicinin de üzüldüğü bir karakter oldu.

Sezon başından beri hazırlıkları devam eden dizi, 24 Ocak'ta izleyici ile buluşmuştu. Karadeniz’in zor doğa koşullarında hazırlıkları süren dizi, yarım sezon ekranda kaldı ve sezon finali yaptı.

Dizi, ilk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı ve sezon sonuna kadar da bu ilgi devam etti.

Eyşan karakterine hayat veren Gözde Kansu, ilk sezonda diziden ayrıldı. Sosyal medyada bir izleyicinin paylaştığı fotoğraf karesi ise kafaları karıştırdı.

Dizinin ilk cast seçiminde Vedat ve Eyşan karakterini aslında başkalarının oynadığı ile ilgili yorum yapılmıştı.

Fotoğrafta Ulaş Tuna Astepe ve Sinan Tuzcu’nun yanındaki kişi, aslında ilk çekimlerde Vedat’ı oynamış. Ancak beğenilmeyince yerine Mehmet Ali Nuroğlu getirilmiş. Benzer bir durum Eyşan karakteriyle ilgili de söyleniyor.

Eyşan ve Vedat karakterlerini ilk bölümde canlandıran ancak beğenilmeyince yeni oyuncularla yeniden çekilen diziyle ilgili bu iddia doğru mu bilinmiyor fakat sosyal medyada benzer yorumların yapıldığı göze çarpıyor.

İşte sosyal medyadaki o iddia ile ilgili paylaşım:

Bunlarda ilginizi çekebilir: