SEN DE HAYAT KADINI DEĞİL MİYDİN?

İTALYA EŞİTLİK BAKANI SOKAKTA FUHUŞU YASAKLAMAYA KALKIŞINCA ŞOK BİR SUÇLAMAYA MAĞRUZ KALDI!

Magazin

SEN DE HAYAT KADINI DEĞİL MİYDİN? İtalya’da adı Başbakan Berlusconi ile aşk dedikodularına da karışan eski manken Eşitlik Bakanı Mara Carfagna’nın hazırladığı yasaya göre bundan sonra sokakta fuhuş yaparken yakalanan hayat kadınlarına 15 gün hapis ve 3 bin euro para cezaları getiriliyor. Yakalanan erkeklere de aynı cezalar verilecek.

Tartışma ise, Carfagna’nın yasayı gazetecilere değerlendirirken kullandığı “İğrenç bir şey. Nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Vücudunu kullanarak para kazanmayı aklım almıyor” sözleriyle başladı.

Ulusal Hayat Kadınları Komitesi Başkanı Carla Corso, Corriere de la Sera gazetesine verdiği röportajda, “Bu lafları söyleyen kadına bakın. Bugünlere vücudunu satarak gelmedi mi? Takvimlere, dergilere üstsüz poz vermedi mi? Arada ne fark var ki? İnternete Mara’nın çıplak fotoğraflarından geçilmiyor” dedi. Hukuk fakültesi mezunu olan bakanın, Berlusconi ile “erotik” içerikli konuşmaları ortaya çıkmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: