“Sen Hacı Sabancı’sın kendine gel”

Hacı Sabancı katıldığı bir partide çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı, gelen yorumlar eleştiride tavan yaptı.

Sosyete

“Sen Hacı Sabancı’sın kendine gel” Evlilik yolunda ilerlediği Özge Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra bir süre ortalarda görünmeyen ve sonrasında hem verdiği kilolarla hem de yeni başlayan Zeynep Nazlı Kayı aşkı ile adeta bomba gibi bir dönüş yapan Hacı Sabancı ne yazık ki takipçilerini bir türlü mutlu edemedi. Gerek yeni görüntüsüyle ve gerekse giydiği kıyafetlerle sürekli olarak bir eleştiri konusu haline gelen Hacı Sabancı her ne kadar bu yorumları kafasına takmıyor olsa da takipçileri onu kıyasıya eleştirmekten geri durmuyor. Hacı yaptığı son paylaşımla yine eleştiri oklarının hedefi oldu. Boynundaki fuları ve vermeye devam ettiği kilolarıyla takipçilerinden çok sayıda yorum alan Sabancı hakkında şunlar yazıldı:

Hacı Sabancı'ya amorti çıktı!

Hacı Sabancı'ya amorti çıktı!“Yok olmuyor. Ne yaparsan yap, zayıfla, boynuna bandana bağla şekil yap ama olmuyor. Sanırım sadece para o hava denilen kumaşı vermiyor. Demek ki para herşeye kadir değilmiş”

“Sen Hacı Sabancı’sın kendine gel”

“Olmuyor zorlamasan”


'Ne bakıyorsun!' kavgası çıktı!

'Ne bakıyorsun!' kavgası çıktı!Ayrılığa o mesajlar mı sebep oldu?

Ayrılığa o mesajlar mı sebep oldu?KAYNAK: sozcu.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: