'SEN HARİKASIN' HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Başrollerinde Demet Akbağ ve Ragıp Savaş'ın yer aldığı ve Geçtiğimiz yılda ekranlarda izleyiciyle buluşan 'Sen Harikasın' adlı dizi, yeniden yayınlanıyor.

Magazin

'SEN HARİKASIN' HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? Her yaş grubundan izleyiciye hitap eden ve olayların birbirini çok seven bir çift ile konuşmaları merkezinde geliştiği bu durum komedisinde Demet Akbağ, Güven Kıraç, Ragıp Savaş ve Ruhsar Gültekin gibi ekranların sevilen simaları rol alıyor.

Harika, her işe burnunu sokan, hep yeni bir heves edinen ve heveslerine başkalarını da alet eden bir kadın. Saf duyguları ve sevgi dolu kişiliği sebebiyle herkesin sevdiği bir kişi olan Harika'ya bu sebeplerden kimse kızamıyor .O da her yeni bölümde başlarına yeni bir iş açıyor.

Eğlenceli, esprili ve kocası Cüneyt'e(Ragıp Savaş) deliler gibi aşık olan Harika (Demet Akbağ), her hafta onun dikkatini çekmek için türlü numaralar yapıyor. Kapı komşuları Macide (Ruhsar Gültekin) ve Nüshet (Güven Kıraç) ile her hafta yeni bir maceraya koşan Harika, dizide sempatisi ile herkese kendini sevdirirken ekran başındakileri de kahkahalara boğuyor.

Haluk Özenç'in usta kalemiyle adaptasyonu yapılan ve izleyiciyle buluşan dizi, 26 Aralık Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Kanaltürk ekranında olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: