ŞEN İLE BERABER OYNAYACAK

Cem Yılmaz, Yavuz Turgul’un üzerinde çalıştığı yeni senaryosunda usta oyuncu Şener Şen ile birlikte rol alacak. Yılmaz, Şen ile oynayacağı için çok heyecanlandığını belirtti.

Magazin

ŞEN İLE BERABER OYNAYACAK Komedi western türündeki son filmi “Yahşi Batı” 10 günde 1 milyon 571 bin 125 kişi tarafından izlenen Cem Yılmaz, ilk filmi “Her Şey Çok Güzel Olacak”tan sonra ilk kez başka bir senaristin projesinde rol alacak. Yılmaz, ünlü senarist ve yönetmen Yavuz Turgul’un üzerinde çalıştığı yeni senaryosunda Türk sinemasının usta oyuncusu Şener Şen ile birlikte rol alacak. Şu anda senaryo çalışmaları süren filmin yapımcılığını ise Yılmaz’ın “Yahşi Batı”daki ortağı Fida Film’in sahibi Murat Akdilek üstlenecek.

Projenin önümüzdeki aylarda hazırlanacağını belirten Yılmaz, sürekli kendisinin yazıp yönettiği projelerde oynamak gibi bir kuralının olmadığını söyledi. Turgul’un senaryoyu tamamlamasını beklediğini söyleyen Yılmaz, Şener Şen ile oynayacağı için çok heyecanlandığını belirtti. Ancak Yılmaz, dışardan gelen rol teklifleriyle ilgili tek bir şartı olduğunu ifade etti. Yılmaz, “Komedi rol teklifini çok zor kabul ederim” dedi.

‘Oscar geç saatlerde izlediğim bir aktivite’

Yılmaz, Oscar hayali olmadığını söyledi. Şu günlerde New York’ta “Güneşi Gördüm” filminin Oscar Akademi Ödülleri Yabancı Film Adayı olarak seçilmesi için promosyon çalışmalarına katılan Mahsun Kırmızıgül gibi ödül hayali kurmayan Yılmaz, “Oscar şimdilik benim geç saatlerde izlediğim bir aktivite olarak kalsın. Yerli film festivallerini daha bayındır hale getirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Yeşilçam Ödülleri, SİYAD bana yeter!” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: